Giovanni Rota, Rysk kvinna i folkdräkt

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GIOVANNI ROTA
troligen Italien 1800-tal
Rysk kvinna i folkdräkt
Signerad G. Rota. Olja på duk, 48 x 36 cm.

2265

2016-06-08