Bordsuppsatser, ett par, Restauration

Klubbat för:

75000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

BORDSUPPSATSER, ett par, parisarbete, Restauration, brännförgylld brons, postament på fyrkantig bas med kymationbård och roulettedekor, urnformade skålar, genombrutet galler, höjd 39 cm, slitage

1099

2015-12-01