Ulrik Samuelson, Dröm
Vollendet
2017-06-09
4084
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 80 000-100 000 SEK |
ULRIK SAMUELSON
född 1935
Dröm
Signerad US samt på baksidan signerad och daterad Ulrik Samuelsson -00. Olja på duk, 140 x 140 cm