Suzan Etkin, Invisible Body #3
Vollendet
2017-06-09
4165
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 20 000-25 000 SEK |
SUZAN ETKIN
USA, född 1955
Invisible Body #3
Signerad och daterad Suzan Etkin 1992. Olja på duk, 91 x 91 cm.
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund