Sigurdur Gudmundsson, Kompositioner
Vollendet
2017-06-09
4213
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 35 000-40 000 SEK |
SIGURDUR GUDMUNDSSON
Island, född 1942
Kompositioner (7)
Signerade och daterade SG -86. Sju akvarellmålningar på papper, vardera ca 20 x 30 cm