Peter Frie, Sky 13.09

Peter Frie, Sky 13.09
Peter Frie, Sky 13.09
Peter Frie, Sky 13.09
Peter Frie, Sky 13.09

Klubbat för:

165000 SEK

Utropspris

175 000-200 000 SEK

PETER FRIE
född 1947
Sky 13.09
Signerad på baksidan Peter Frie. Olja på duk, 190 x 150 cm.
Utförd 2003

PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm

LITTERATUR
Lars Bohman Gallery, Peter Frie Skyarna, sid 23

91

2016-12-06