Ernst Billgren, Svan

Ernst Billgren, Svan
Ernst Billgren, Svan

Klubbat för:

330000 SEK

Utropspris

300 000-350 000 SEK

ERNST BILLGREN
född 1957
Svan
Monogramsignerad. Olja på pannå och glas, med tillhörande mosaikram, 116 x 122 cm.

PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm

118

2016-12-06