Martin Wickström, Rosegarden-landskapet
Vollendet
2016-05-19
129
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 60 000-80 000 SEK |
MARTIN WICKSTRÖM
född 1957
Rosegarden-landskapet
Signerad och daterad på baksidan Martin Wickström 2004. Olja på pannå, 53,5 x 98 cm.
PROVENIENS
Galleri Göran Engström, Stockholm